Delikatesy

Kvalitní jídlo. Konečně...

delikatesy bio

delikatesy bio

delikatesy, bio potraviny, eko, olivový olej
Dovážíme ty nejkvalitnější španělské delikatesy, které způsobily, že jsme navždy přehodnotili význam slov jako maso, šunka, salám, sýr, olivový olej či hovězí.
Dnes je pro nás třeba  hovězí maso jedině to, co dříve bývalo spokojenou krávou, pasoucí se na horské louce. Někdo ji měl rád a choval se k ní slušně. Když přišel její čas, zemřela rychle, bezbolestně a důstojně.
Jednoduše nebyla z průmyslového velkochovu.
Pokud maso kupujete u normálního řezníka, nebo nedejbože v supermarketu, je z velkochovu. Tam se nechovají zvířata na maso, tam se maso vyrábí. Pokud nechápete ten rozdíl, klikněte zde. Ale nedoporučujeme...
Jsme to, co jíme. A to jak po stránce materiální, tak i duševní, energetické a karmické. Co si tedy vyberete? Velkochov, nebo horskou louku?
Vy tu však asi nejste kvůli právům zvířat, ale kvůli kvalitním delikatesám. Jde to ale ruku v ruce a pro nás, jakožto dovozce a prodejce, tedy podporovatele, je pohodlí chovných zvířat zásadní.
Když nakoupíte u nás, stanete se podporovateli také a budete posledním článkem řetězu, který je po celé délce férový, kvalitní a transparentní. Řetězu, který vede od lokálně uznávaného pyrenejského farmáře až k Vám na stůl.
Račte si vybrat...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one